Frontend fejlesztő

Csapatunkba frontend fejlesztő kollégát keresünk.

Webstaros frontendesként Te is több, különböző témájú projekten dolgozhatsz, más-más csapatfelállásban, kiváló hangulatban, így garantáltan nem lesz velünk unalmas a munka!

Ha már van néhány év tapasztalatod, próbáld ki magad a csapatunkban!

Cégünk 25 éve fejleszt szoftveres megoldásokat: állami intézményeknek összetett rendszereket, üzleti vállalkozások számára egyedi webes alkalmazásokat, emellett saját termékek fejlesztésén is munkálkodunk.

Vízesés modellt vagy agilis módszertant alkalmazunk, esetleg ennek egy olyan mixét, ami nekünk a legegyszerűbbé teszi a munkát.

Sok kollégánk van, akik boldogabbak az irodai légkörben, dolgozunk otthonról is, de vannak, akik csak néha járnak be, ha kicsit elég a home office-ból.

Mik lesznek a feladataid?

  • Felületek megvalósítása design tervek és dokumentáció alapján
  • Meglévő felületek designolása (CSS, SCSS)
  • Egyedi felületi elemek és komponensek tervezése
  • REST kommunikáció tervezése és implementálása
  • Hibajavítás, mások kódjának értelmezése
Kódolás
60%
Tervezés
15%
Megbeszélés
10%
Önfejlesztés, új dolgok kipróbálása
10%
Dokumentálás
5%

Amit nyújtunk

Munkaidő

A kötetlen munkarend hívei vagyunk, te igazíthatod legtöbb esetben, hogy mikor dolgozol.

Ez alól kivételt képeznek a reggeli standup-ok vagy előre egyeztetett meetingek. Azokat 9:00 és 15:00 óra közé igyekszünk szervezni és elvárt, hogy részt vegyél rajtuk.

Fontos szempont az is, hogy általában csapatban dolgozol, a munkád szervezésekor legyél tekintettel a többiekre is!

Szakmai fejlődés

Közös célunk a fejlődés, amihez lehetőséget adunk és arra buzdítunk mindenkit, hogy a napi projekten végzett munkája mellett szánjon időt arra is, hogy saját maga és a Webstar számára egyaránt fontos tudást szerezzen meg.

Gondold végig, mi érdekel, miben fejlődnél? Aztán azt is, hogy mi az, amit te és a cég a témából együtt nyerhetünk.

Erre a tevékenységre külön időkeretet biztosítunk szenioritási szinttől függően.

Egészség

Gyümölcsnap, masszázs, közös reggeli péntekenként, egyéni és team coaching a lelki egészségért.

Na meg persze sok közös program és sörözés a kiváló hangulatért.

Szakmai elvárások

Te vagy a mi emberünk, ha ezektől sem ijedsz meg

  • HTML5, CSS3
  • Javascript, ES6
  • Git
  • Angular2
  • REST API
  • Sketch
  • macOS
  • intelliJ
  • Wireframe készítés
  • WordPress core programozási ismeretek

Ez elég jól hangzik, jelentkezem is!

Munkavégzés
helye

Pécsi irodánkban a Tettye lábánál, bámulatos kilátás és remek hangulat vár. Persze a home office is belefér, ha nyugodtabb légkörre van szükséged.

Kezdés

Minél hamarabb annál jobb! Azonnali kezdéssel keressük új kollégánkat, de azért a 30 napos felmondási idődet is simán megvárjuk, ha kell.

Munkaidő

Teljes munkaidős foglalkoztatás keretében szeretnénk, ha csatlakoznál hozzánk. Ez a szokásos heti 40 órás munkaidő hivatalos megnevezése.

Töltsd fel önéletrajzod:
Töltsd fel motivációs leveled:

#1 Add be a jelentkezésedet az alábbi form kitöltésével. Ne felejtsd el feltölteni önéletrajzodat és motivációs leveledet!

Hogy mire vagyunk kíváncsiak a motivációs levélben? Összeszedtük neked a legfőbb kérdéseinket:

Miért választottad ezt a szakmát? Mi érdekel benne?
Van-e olyan sikered, amire igazán büszke vagy?
Miért hozzánk jelentkeztél?

Nem kérünk hosszú levelet, de számunka fontos, hogy ne sablonválaszokat adj!

#2 Küldünk egy próbafeladatot, aminek megoldására 5 napod van

#3 Kollégánk értékeli az általad beküldött feladatot 5 napon belül és jelzi felénk, hogy behívjunk-e egy interjúra.

#4 Keresni fogunk telefonon, hogy időpontot egyeztessünk a személyes interjúra.

#5 A személyes interjú alkalmával egy kb. 1 – 1,5 órás beszélgetésre számíts. Az első felében az ügyvezetővel és hr-esünkkel fogsz beszélgetni, majd az interjú második felében a beküldött feladatról, és szakmai témákról fogtok beszélgetni a frontendes szakmai vezető kollégánkkal.

#6 Az interjút követő napon visszajelzést adunk telefonon az eredményedről. Nem szeretünk senkit váratni.

Itt találsz minket

Webstar Csoport Kft.