Devops mérnököt keresünk

DevOps mérnök

Csapatunkba tettre kész DevOps kollégát keresünk.

Webstaros DevOps kollégaként Te is több, különböző témájú projekten dolgozhatsz, más-más csapatfelállásban, kiváló hangulatban, így garantáltan nem lesz velünk unalmas a munka!

Ha már van néhány év tapasztalatod, próbáld ki magad a csapatunkban!

Cégünk 25 éve fejleszt szoftveres megoldásokat: állami intézményeknek összetett rendszereket, üzleti vállalkozások számára egyedi webes alkalmazásokat, emellett saját termékek fejlesztésen is munkálkodunk.

Vízesés modellt és agilis módszertant alkalmazunk, esetleg ennek egy olyan mixét, ami nekünk legegyszerűbbé teszi a munkát. Folyamataink egyre hangsúlyosabb része a UX/UI.

Mik lesznek a feladataid?

  • CI/CD folyamatok kialakítása, üzemeltetése és fejlesztése
  • Felhő és helyi hálózati infrastruktúra karbantartása (web és adatbázis szerverek, proxy-k, stb.)
  • Backup folyamatok tervezése és ellenőrzése
  • Docker konténerek konfigurálása, telepítése, üzemeltetése
  • Alkalmazás infrastruktúra megismerése
  • Részvétel performancia tesztek tervezésében, elvégzésében
  • Monitorozás kialakítása
  • Riasztások konfigurálása

Amit nyújtunk

Rugalmas munkaidő

Tudjuk milyen, ha csak délelőtt 10-kor tud hozzád menni a vízszerelő, dolgozz aznap otthonról! A lényeg hogy a megbeszélt közös eseményeken vegyél részt, erre van kitalálva törzsidőnk. A többit rád bízzuk!

Egészség

Gyümölcsnap, masszázs, közös reggeli péntekenként, egyéni és team coaching a lelki egészségért. Na meg persze sok közös program és sörözés a kiváló hangulatért.

Saját termék fejlesztés

Van saját termék ötleted? Segítünk a megvalósításban. Kipróbálnál valami újat technológiát? Foglalkozz vele az erre dedikált munkaidőben. Szeretjük ha kollégáink innovatív ötletei valósággá válnak.

Szakmai elvárások

  • Releváns DevOps munkatapasztalat​
  • Linux üzemeltetési tapasztalat​
  • Web-, alkalmazás és adatbázis szerverek üzemeltetésében szerzett tapasztalat​
  • Hálózati ismeretek​, VPN
  • Konténerizációban való jártasság​
  • Angol szakmai nyelvtudás​ 8írásban)
  • Git alapszintű ismerete​

Te vagy a mi emberünk, ha

  • Debian / Ubuntu disztribúciók ismerete
  • Tomcat, Apache HTTPD, nginx, PostgreSQL, MySQL, Oracle DB üzemeltetési tapasztalat
  • Magas rendelkezésre állást biztosító technológiákban való jártasság
  • KVM virtualizációs tapasztalat
  • Kubernetes / Docker Swarm technológia ismerete

Ez elég jól hangzik, jelentkezem is!

Munkavégzés
helye

Pécsi irodánkban a Tettye lábánál, bámulatos kilátás és remek hangulat vár. Persze a home office is belefér, ha nyugodtabb légkörre van szükséged.

Kezdés

Minél hamarabb annál jobb! Azonnali kezdéssel keressük új kollégánkat, de azért a 30 napos felmondási idődet is simán megvárjuk, ha kell.

Munkaidő

Teljes munkaidős foglalkoztatás keretében szeretnénk, ha csatlakoznál hozzánk. Ez a szokásos heti 40 órás munkaidő hivatalos megnevezése.

Töltsd fel önéletrajzod:
Töltsd fel motivációs leveled:

#1 Add be a jelentkezésedet az alábbi form kitöltésével. Ne felejtsd el feltölteni önéletrajzodat és motivációs leveledet!

Hogy mire vagyunk kíváncsiak a motivációs levélben? Összeszedtük neked a legfőbb kérdéseinket:

Miért választottad ezt a szakmát? Mi érdekel benne?
Van-e olyan sikered, amire igazán büszke vagy?
Miért hozzánk jelentkeztél?

Nem kérünk hosszú levelet, de számunka fontos, hogy ne sablonválaszokat adj!

#2 Keresni fogunk telefonon, hogy időpontot egyeztessünk a személyes / online interjúra.

#3 A személyes interjú alkalmával egy 1,5 órás beszélgetésre számíts. Az első felében az ügyvezetővel és hr-esünkkel fogsz beszélgetni, majd az interjú második felében szakmai témákról fogtok beszélgetni egyik kollégánkkal.

#4 Az interjút követő néhány napon belül visszajelzést adunk telefonon az eredményedről. Nem szeretünk senkit váratni.

Itt találsz minket

Webstar Csoport Kft.